A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Halil Demiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Halil Demiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Lucaj

Rrahim Fejzullahu

Hasan Cetaj

Mendi Buci

Jashar Sejdiu

Naim Hajdari

Martin Gojani

Besim Haliti

Idajet Sejdiu

Rifat Berisha


Tags: Halil Demiri, Halil Demiraj, Halili

Krijo Një Kartolinë