A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Haki Godanci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Haki Godanci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 27 Maj 2015, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Kenge Per Skender Salihaj". Më datë 9 Janar 2016, Haki Godanci publikon videoklipin "Voter E Vjeter Mire Se T'gjeta", në bashkëpunim me Ibrahim Godanci, Azem Godanci & Brahim Godanci. Më datë 28 Maj 2016, Agim Boka & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Per Nazmi Uksmajli". Më datë 6 Qershor 2016, Shaqir Cërvadiku & Haki Godanci publikojnë videoklipin "Pritna Nanë Shqi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Jakupi

Shefket Beqa

Pllum Vatnikaj

Agron Uksmajli

Fatmir Dibra

Mirlind Bajraktari

Nijazi Halilaj

Mergim Mazreku

Fida

Lil Erdi


Tags: Haki Godanci

Krijo Një Kartolinë