A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hajrumin Kamberi - Cka Kisha Bo Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2018

2018-12-05T17:00:06


"Cka Kisha Bo Pa Ty" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Hajrumin Kamberi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Hajrumin Kamberi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018