A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Hajro Ceka & Violeta Kajtazi - Pershendetje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2017

2017-12-19T17:00:01

Më Shumë Nga

Violeta Kajtazi

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Glaugus FurtunaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pershendetje" kënduar nga Hajro Ceka & Violeta Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hajro Ceka & Violeta Kajtazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhenty - Pershendetje

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin.

Hey pershendetje, T'paska marr malli
Se n'mendjen tone kujtimet spo ndalin
Shpejt e kuptove, E hodhe hapin
But I'm Sorry, Gabimet s'ti fali
Kto shoqet e tua per mua mendjen ta kan rrejt
Arsyeja ma e qart eshte se Xhentyn e pelqejn
Folin prej inoti, Por jane shume low
Se mu kon me mw, Dmth. me kon proud.

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin.

Femna kom plot, Arsyeja e gjat
Ca m'dun perjet, E ca per nje nat
Ca sy me lot, Se nuk paten fat
Se n'zemren e tyre u bona taksirat
Mos u merzit, Se ka dhe me keq
Do vij dikush qe merzin do ta heq
Ket kong ta bona vetem per hater
Nuk tboj mo kong sikur dhe me thy qafen.

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin.

Tani eshte shum vone a a...
Tani eshte shum vone baby...
Tani eshte shum vone a a...

Tani eshte shume vone per na T'dy...

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin...(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin.

Hey pershendetje, T'paska marr malli
Se n'mendjen tone kujtimet spo ndalin
Shpejt e kuptove, E hodhe hapin
But I'm Sorry, Gabimet s'ti fali
Kto shoqet e tua per mua mendjen ta kan rrejt
Arsyeja ma e qart eshte se Xhentyn e pelqejn
Folin prej inoti, Por jane shume low
Se mu kon me mw, Dmth. me kon proud.

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin.

Femna kom plot, Arsyeja e gjat
Ca m'dun perjet, E ca per nje nat
Ca sy me lot, Se nuk paten fat
Se n'zemren e tyre u bona taksirat
Mos u merzit, Se ka dhe me keq
Do vij dikush qe merzin do ta heq
Ket kong ta bona vetem per hater
Nuk tboj mo kong sikur dhe me thy qafen.

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin.

Tani eshte shum vone a a...
Tani eshte shum vone baby...
Tani eshte shum vone a a...

Tani eshte shume vone per na T'dy...

(2)
Hey Pershendetje, Ngjova se t'kish marr Malli
E kishe humb urrejtjen, N'zemer po don at djalin
Shpesh po e mallkon veten, Se kujtimet dot s'po ndalin
Edhe nese je me tjeter, Kenaqsin do s'po e falin...

Overlord - Pershendetje

Yeaah you know what it is
it's your boy OVERLORD, BG, Niil-B
e di qe e keni prit prej tjeter kujna
amo boll jena 3 per juve Double G edhe permas krejt OTR baby brraaaaaaaaa

Nuk jena STAR po jena rrit me KANABIS
kejt e dini(kejt e dini) qe ky sen o hot DISS
Mos u bo naiv, repi ka sid na jem prezervativ
Ti sbon rap po qet shkum jeee
Na dokmi mir edhe nese veshmi sikur MUMIE
AAH na nuk sjellmi mas shpine
Si ju BITCHES pi Prishtinee
Amigo rrini urt mos u boni ITALIAN
Se krejt e din qe Italia vogel o n`GILAN
Keni marr P^%a me jau hjek stresin
Po stresit na moti ja kena kallxu thesin
Edhe nprishtin ju vina
Me dy vet rrina kurr nuk ju shohmi e as nuk ju nijna brrrrrrrrrrrrr
0 grad si n`Alask me na ngu neve duhni me pas GASMASK
Tash syt ka na i kan kejt (HOUUU)
E kom ni bejsboll per kta qe kan HATE
Kta kajn sikur fmiaaa HAAA
Kur permened DOUBLE G`ja

Stilin sun e bojn, rap`in sun e bojn
ata na kopjojn nuk e kan beat`in HOUUU
lojn kejt e lajn veten sun e gjojn ata po harrojn na e bim HITIN HOUUU

Stilin sun e bojn, rap`in sun e bojn
ata na kopjojn nuk e kan beat`in
lojn kejt e lajn veten sun e gjojn ata po harrojn na e bim HITIN

Une Vi nshpi tane pa trem adaptohna si nshpi tem
pse Ju babes ishi P*ssy asnjoni s'qellut djem
lem ti qes pi zemres Gangsta lind nuk bohesh
Repera me stil tfemnes JO njeri je ka gabohesh
Kur u bone Gangsta BRE ??
Ju keni met me fol per splifa
Homie ktu je nKOSOV e tjeter o Wiz Khalifa
N`Gjilan fabrika qatu ku jon kan hapat e par
Ju sjeni baba stars ju jeni PUSSY STAR
Naten veq bothen e shesin
Mu sum bojn sen veq ma rrehin mercedesin
Homie nuk kryn pun leki, se vjen ti mer lejleki
Ati ja hajn do BITCHA tshtremt qe une as me shtag sti preki
Hekni nanat prej loje ju rrehmi shpulla gojes
Se kemi veq prej talentit po edhe prej provojes
Drejt prej rruges kater se bojna na veq per hater
Bojna show n`ghetto sikur me kan teater

Tash syt ka na i kan kejt (HOUUU)
E kom ni bejsboll per kta qe kan HATE (HOUUU)
HAAA Ktaa kajn sikur fmiaaa HAAAAAAA
Kur permened DOUBLE G`ja

Stilin sun e bojn, rap`in sun e bojn
ata na kopjojn nuk e kan beat`in(HOUUU)
lojn krejt e lajn veten sun e gjojn ata po harrojn na e bim HITIN(HOUU)
Më Shumë...