A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajro Ceka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Hajro Ceka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 26 Nëntor 2010, Hajro Ceka publikon videoklipin "Te Kaloj Afati". Në vitin 2011, Hajro Ceka publikon albumin "Ah Bre Zemer" Më datë 22 Dhjetor 2015, Hajro Ceka publikon videoklipin "Fale Fale Ti Ket Zemer". Më datë 10 Janar 2016, Hajro Ceka publikon videoklipin "Jam Shqiptar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ah Bre Zemer (2011)

Rocky IV Live

520


» Dërgo Një Këngë »

Jam Shqiptar
Fale Fale Ti Ket Zemer
Te Kaloj Afati


Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Krasniqi

Fadil Zeneli

Vesad Mjeku

Arben Gjeloshi

Fatlum Llugaliu

Femi Kumanova

Toni Ujkaj

Cani

Shkelzen Azemi

Valdrin Durmishi


Tags: Hajro Ceka, Harjo Ceka

Krijo Një Kartolinë