A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hajrie Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Hajrie Abazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 15 Nëntor 2018, Hajrie Abazi publikon videoklipin "T'ka Fal Zoti Yll Bajrak". Më datë 15 Maj 2019, Hajrie Abazi publikon videoklipin "O Shpirt". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gjoke Mulaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jehona Berisha

Mirsada Krasniqi

Vlora Dugolli

Besnike Berdynaj

Edmonda Bushi

Alina Shku

Erta Qerimi

Gjida Gashi

Shkurta Selimi

Albulena Lecaj


Tags: Hajrie Abazi, Hajrije Abazi

Krijo Një Kartolinë