A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Polifonik I Mallakastres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Grupi Polifonik I Mallakastres është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi I Pleqve Të Himarës

Polifonia Labe

Grupi Ergjëria

Jehona Labe

Grupi Polifonik I Bençes

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Violinat E Lapardhasë

Joker

Permit Of Stay

Bardh E Zi


Tags: Grupi Polifonik I Mallakastres

Krijo Një Kartolinë