A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Polifonik I Bençes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Grupi Polifonik I Bençes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kush E Lindi Pasha Aline


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Ergjëria

Grupi I Pleqve Të Himarës

Grupi Polifonik I Mallakastres

Jehona Labe

Polifonia Labe

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Violinat E Lapardhasë

Korgelt

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri


Tags: Grupi Polifonik I Bençes, Bença, Grupi Polifonik I Bences, Benca

Krijo Një Kartolinë