A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi I Pleqve Të Himarës

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi I Pleqve Të Himarës është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Polifonik I Mallakastres

Polifonia Labe

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik I Bençes

Jehona Labe

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Oldsquad

Sky Boys

Projekti


Tags: Grupi I Pleqve Të Himarës

Krijo Një Kartolinë