A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Greta Berati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Greta Berati publikon albumin "Jam Zjarr Qe Djeg". Në vitin 2004, Greta Berati publikon albumin "Egzistoj". Në Maj 2010, Bit Boys merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati. Më datë 27 Dhjetor 2011, Greta Berati publikon videoklipin "Shega Guracake (Potpuri)". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 15 Shkurt 2019, Hermes publikon videoklipin "Nata Jone", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Habibe Ostreni (Bibe)

Orgesa Zaimi

Albana Mesuli

Zhaku

Era Rusi

Aurora Ndoj

Blerina Braka

Jeta Faqolli

Valbona Zhuleku

Adelajda Xhamani


Tags: Greta Berati, Greta, Greta Beratit

Krijo Një Kartolinë