A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Gremza është një grup artistësh i njohur. Më datë 1 Tetor 2008, Gremza publikojnë videoklipin "Hapat". Me këtë këngë, Gremza marrin pjesë në VFM 2009 në vitin 2009. Në Maj 2009, Gremza marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Xixellonjat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Orient Express

R.A.G

Night Rappers

Erozioni

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Madd Dogs

Tempulli G

Supernova


Tags: Gremza, Gremzat

Krijo Një Kartolinë