A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grazia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Korrik 2014, Alida publikon videoklipin "Din Ti", në bashkëpunim me Ingrit Gjoni & Graziën. Videoklipi u prodhua nga kompania Gold Productions. Më datë 1 Dhjetor 2018, Alida publikon videoklipin "Larg", në bashkëpunim me Graziën dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa teksti u shkrua nga Stine. Më datë 31 Dhjetor 2018, Grazia publikon videoklipin "Fryma Ime", në bashkëpunim me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enkeleda Dervishi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Jola

Katrin

Sarentina Cako

Dea Strica

Neshi Cakolli

Taunita

Ervisa


Tags: Grazia

Krijo Një Kartolinë