A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Granit Derguti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  69
BIOGRAFIA: Granit Derguti është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Maj 2016, Capital T publikon videoklipin "Thirrem N'telefon", në bashkëpunim me Granit Derguti. Muzika e këngës u punua nga Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Capital T, ndërsa për orkestrimin u kujdes Granit Derguti, Mixey. Videoklipi u prodhua nga Macro Creative. Më datë 15 Korrik 2016, Granit Derguti publikon videoklipin "Edhe Niher". Muzika e këngës u punua nga vetë Granit Derguti, teksti u shkrua nga vetë Granit Derguti, n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aurel Thellimi

Papush Sadiku

Stefan Marena

Verim Zendeli

Ernis Çili

Xhustino Hasani

Denny

Besmir Metani

Egzon Krasniqi

Sajmir Çili


Tags: Granit Derguti

Granit Derguti në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë