A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gramoz Tomorri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gramoz Tomorri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Mars 2012, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Gjeraqina". Më datë 17 Shtator 2012, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Baba Tomorri". Më datë 12 Korrik 2013, Gramoz Tomorri publikon videoklipin "Vallja Pogonishte". Në Nëntor 2013, Gramoz Tomorri merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Ah Moj Nëna Ime". Më datë 13 Maj 2015, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Moter Nuse Nisesh Sot", në bashkëpunim me Gramoz Tomorri. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Fejza

Ylli Alushaj

Arjan Zika

Ylli Cela

Behar Spahiu

Aleks Micka

Refat Sulejmani

Altin Myftari

Dule Malindi

Ilia Basho


Tags: Gramoz Tomorri

Krijo Një Kartolinë