A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gofile Papleka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Gofile Papleka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Kush Po Knon". Më datë 20 Qershor 2013, Fran Kodra, Gofile Papleka & Kol Hasani publikojnë videoklipin "Moj Selvi". Më datë 24 Korrik 2014, Gofile Papleka publikon videoklipin "Kenge Per Don Pecen". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "S'blehet Zemra Me Flori". Më datë 12 Shkurt 2016, Gofile Papleka publikon videoklipin "Sy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Jam Shqiptare


» Dërgo Një Këngë »

Fati Dhe Dashnia
Kenge Per Don Pecen
Moj Hapsane
Zemren Nuk E Shes
Mora Udhen
Mbeta Ne Malet E Greqise
S'blehet Zemra Me Flori
Ku Po Me Çojn Endrrat
Jam Dardan
Syrin Per Kusur


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Ndreca

Greta Lazri

Eva Dushaj

Adelina Marku

Zoja Pali

Nusha Pali

Nora Ndreu

Adelina Correj

Sidorela Kelmendi

Alma Velaj


Tags: Gofile Papleka, Gofile Papelka, Gofile Paplekaj

Krijo Një Kartolinë