A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Glorja Dula

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Glorja Dula është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2019, Glorja Dula paraqitet me këngën "Fjala Si Diell Zemrën Ngroh" në Festivalin e 18-të të këngës për fëmijë në Kavajë, ku vlerësohet me çmimin e dytë. Teksti u shkrua nga Irma Kurti, ndersa muzika nga Ylli Ramzoti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vanesa Panxhaj

Vesa Breznica

Lule Bega

Rina Aliu

Aida Hanxhiu

Anila Ajeti

Anisa Bllaca

Malvina Bllaca

Erleta Miftari

Ejona Heda


Tags: Glorja Dula, Gloria Dula

Krijo Një Kartolinë