A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjyste Vulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  289
  • Vendlindja:
  • Vuksanlekaj (Malësi) 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gjyste Vulaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Është një këngëtare shqiptare të muzikës pop dhe popullore. Gjysta ka publikuar disa albume dhe ka publikuar nje mori videoklipesh. Përveç këndimit, Gjystja shkruan edhe tekste për këngë, merret me dizajn grafik dhe me rregullimin e montazhit të videoklipeve. Prej shumë vitesh është e martuar me Sokol Vulaj. Emri i saj tashmë është bërë i njohur në muzikën shqiptare. Tani ajo është bërë shumë e adhuruar nga të gjithë shqipatrët kudo jetojnë. Zëri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Valentina Dedvukaj Spahos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Zoti S'rrehet (2012)

A Behesh Merak (2011)

Je 1-Sh (2010)

Shah Mat (2009)

Vdeksha Per Ty (2007)

Me Ke Borxh (2006)

Me Te Mirat (2005)

Me Hitet (2004)

Me Lejo Te Te Puth Nje Here (2004)

S'jam Per Ty (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Vdeksha Per Ty
Askush Si Na!
Djalin Tone E Martojm Sot
Veç Një Herë Me T'puthë Fort
Hera E Pare Qe Dashuroj
Sjam Per Ty
Ndjej Urrejteje Dashuri
Me Lejo Te Te Puth Njehere
Kulshedra Vjeter
Me Ty Pa Ty

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ganimete Abazi (Ganja)

Ryva Kajtazi

Alberie Hadergjonaj

Adelina Ismaili

Vjollca Haxhiu

Anjeza Shahini

Parashqevi Simaku

Elsa Lila

Leonora Jakupi

Ava Max


Tags: Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë