A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gjyle Qollaku, Mukades Çanga & Rifadija - Taksirat Qe Mka Zane Mu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T15:49:37

Më Shumë Nga

Mukades Çanga

Më Shumë Nga

Rifadije Graiqevci

Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Taksirat Qe Mka Zane Mu" kënduar nga Gjyle Qollaku, Mukades Çanga & Rifadija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku, Mukades Çanga & Rifadija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...