A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gjyle Qollaku - A Keshtu Ruhet Besa?


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1999

1999-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dhimbje Dashurie"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Keshtu Ruhet Besa?" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...