A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjovalin Shani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Gjovalin Shani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 22 Dhjetor 2013, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Moj Shqipni Per Ty Knon Zemra". Më datë 26 Dhjetor 2013, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Hallet E Plakut". Më datë 18 Janar 2014, Gjovalin Shani & Gjin Shani publikojnë videoklipin "Ka Ardh Dita Me Nrru Fene". Më datë 16 Shtator 2014, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Kulla E Avdi Koles". Më datë 24 Dhjetor 2014, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Moj Serbi". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fran Kodra

Arif Madana

Mifterim Kupa

Agustin Pellumbaj

Viagra

Sami Kallmi

Gjergj Jorgaqi

Danny Boy

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Gjovalin Shani, Gjovalini

Krijo Një Kartolinë