A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjon's Tears

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
BIOGRAFIA: Gjon's Tears është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është më prejardhje shqiptare, babai i të cilit është nga Kosova kurse nëna e tij nga Tirana. Gjon Muharremaj për herë të parë ka mahnitur publikun shqiptar në vitin 2011 gjatë pjesëmarrjes në ‘Albania’s Got Talent’. Këngëtari, i cili atëkohë ishte në klasën e gjashtë, e ka befasuar jurinë e spektaklit për talentë me zërin e tij të veçantë dhe mjaft mbresëlënës. Nën përfaqësimin e Armend Rexhepagiqit, Rovena Dilos e Altirit, vogëlushi mori kom...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Sajmir Çili

Denny

Verim Zendeli

Ernis Çili

Aurel Thellimi

Papush Sadiku

Stefan Marena

Egzon Krasniqi

Shpend Latifi


Tags: Gjon's Tears, Gjon Muharremaj, Gjons Tears

Krijo Një Kartolinë