A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjeto Luca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Mosha:
  • 53 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gjeto Luca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Stili i Gjeto Luca është shumë unik dhe njerëzit e konsiderojnë atë si përfaqësuesin e tyre kur bëhet fjalë për trashëgiminë dhe traditat e tyre shqiptare. Më datë 3 Nëntor 2013, Ingrit Gjoni publikon videoklipin "Hajde Sonte", në bashkëpunim me Gjeto Luca. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 20 Tetor 2014, Ingrit Gjoni publikojnë videoklipin "Mbretereshe", në bashkëpunim me Gjeto Luca. Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Ah Dashnia

Gjithcka Te Dhurova


» Dërgo Një Këngë »

Cun Mula
300 Vjet
Diten E Diele
Vec Te Jetosh Me Mua
Babe E Bir
Vajzat Shqiptare
Kthehu E Dashur
Ska Ma Qef
O Njeri Pa Shpirt
Mori Molla Sherbetli


Artistë Të Ngjashëm:

Hajredin Gjeta

Xhemil Saliu

Kadri Ismajli

Ismet Bexheti

Brahim Qetaj

Hysni Alushi

Nimet Leka

Xhavit Dedej

Ferdinant Bjanku

Ardian Trebicka


Tags: Gjeto Luca

Krijo Një Kartolinë