A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjesumina Ndoja

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjesumina Ndoja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 5 Gusht 2019, Gjesumina Ndoja & Afrisald Zylyftari publikojnë videoklipin "Party Animals"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Meliha Beqiri

Lea Nici

Elmedina Morina

Lule Bega

Arbnora Abazi

Alejna Svarqa

Yllka Nikçi

Valeza Salihu

Anise Halimi

Afra Jakupi


Tags: Gjesumina Ndoja

Krijo Një Kartolinë