A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjergj Tunaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjergj Tunaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Korrik 2016, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "S'ka Si Ti". Më datë 14 Qershor 2017, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "Djem E Qika". Më datë 26 Maj 2019, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "Bekimi I Prindërve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kujta

Mel Duraku

Amir Rexhepi

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Krenar Krasniqi

Bekim Tetova

Lindi Baksi

Arsen Mani

Omar


Tags: Gjergj Tunaj

Krijo Një Kartolinë