A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gillespie

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Gillespie është një grup artistësh i njohur. Grupi i cili perbehet nga Hana Zeqa, Guri, Sexha dhe Isa, njihen per performimet e tyre “live” ne koncerte dhe klube te nates brenda por dhe jashte vendit. Ata kane sjelle ne skenen muzikore nje zhaner dhe fryme te re. Më datë 6 Qershor 2007, Gillespie publikojnë videoklipin "Luledielli". Më datë 6 Qershor 2007, Gillespie publikojnë videoklipin "E Di!". Me këtë këngë, Gillespie marrin pjesë në VFM 2008 në vitin 2008. Në Maj 2009, Gillesp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Koha

2boys

Vatra

Te Vertet

Urbanstyle

Joker

Madd Dogs

Tempulli G

Blue String Band


Tags: Gillespie

Krijo Një Kartolinë