A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerti Muçollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gerti Muçollari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Shkurt 2018, Gerti Mucollari publikon videoklipin "Iku Vajza La Vatane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Alushaj

Sokol Fejza

Gramoz Tomorri

Ylli Cela

Arjan Zika

Ismail Hysenj

Tomorr Biba

Behar Spahiu

Met Doku

Gerti Hyka


Tags: Gerti Muçollari, Gerti Mucollari

Krijo Një Kartolinë