A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerta Mahmutaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  48
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gerta Mahmutaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Ka qenë pjesmarrëse në disa festivale në Shqipëri. Në vitin 2004, Gerta Mahmutaj ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 1. Në Maj 2008, Gerta Mahmutaj merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Vera". Në Nëntor 2009, Gerta Mahmutaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Ti Asnjehere", ku arriti të nominohej për çmimin "Magjia e Parë". Më datë 21 Qershor 2010, Gerta Mahmutaj publikon videoklipin "Dashuri E Pare". Me këtë këngë, Gerta Mahmutaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E fejuara e

John Van Ride

Motra e

Klejti Mahmutaj

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Morena Taraku

Kristina Deda

Sabina Dana

Semi Jaupaj

Adalena Seferi

Morena Dyli

Nertila Selmanaj

Linda Sadiku

Marjeta Billo

Megi Laska


Tags: Gerta Mahmutaj, Gerta Mamutaj, Genta Mahmutaj

Krijo Një Kartolinë