A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerona Hyska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gerona Hyska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2015, Gerona Hyska merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Te Ndiej". Më datë 18 Gusht 2016, Gerona publikon videoklipin "Ti Ma The". Më datë 10 Nëntor 2018, Gerona publikon videoklipin "Falma". Më datë 1 Korrik 2019, Gerona Hyska publikon videoklipin "Je T’Aime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Filloreta Raçi (Fifi)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Ornela Bregu

Xhejsi Jorgaqi

Kamela Islamaj

Eneda Tarifa

Eltina Minarolli

Rezarta Smaja

Erga Halilaj

Babeta Shahini

Mimoza Ahmeti


Tags: Gerona Hyska, Gerona

Krijo Një Kartolinë