A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geraldo Ndoci (Aldo)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
BIOGRAFIA: Geraldo Ndoci (Aldo) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Gusht 2017, Aldo publikon videoklipin "Living Like Albanians". Më datë 25 Nëntor 2017, Aldo publikon videoklipin "Sa Katile". Më datë 19 Mars 2018, Aldo publikon videoklipin "So Leht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Frenkli Vjero

Rod

Vikus

Mustafa Llani

Arbi Pelushaj

Kristi Karkanaqe

Toli

Gust Gjeci

Ledion Liço

Algert Sala


Tags: Geraldo Ndoci, Aldo

Krijo Një Kartolinë