A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Geti & Kadi - 8  (Feat. Shajni)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2019

2019-01-08T20:00:03

Më Shumë Nga

KadiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "8" kënduar nga Geti & Kadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Geti & Kadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin