A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Geti & Kadi - Cfar Dashnie  (Feat. Qendrim Pllana)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2018

2018-09-08T19:03:53

Featuring

Qendrim Pllana

Më Shumë Nga

KadiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cfar Dashnie" kënduar nga Geti & Kadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Geti & Kadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin