A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Geti - Koft E Mrama Kjo Dashni  (Feat. Kadi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2018

2018-01-19T19:00:03

Featuring

Kadi


Dashuri e fthoht e quaje dot
Ti pate fjal e veprat kurr s'tu pan
Or e minut ti je me faj
Me shpirt t’urrej
Ne zemer t’mbaj
Or e minut ti je me faj
Ne shpirt t’urrej
e ne zemer t’mbaj..

[REF. 2x:]
Koft e mrama kjo dashni
Qoft selam kjo zemer ty
Kurr me ty mo kurr
Qysh kem na dikur

Si ke zemer me m’urrejt ne sy
Por un vetem te besova vetem ty
Bashk kem qesh e bashk kem qajt
Pse o zemer ti mu me m’lan
Bashk kem qesh e bashk kem qajt
Pse o zemer ti mu me m’lan...

[REF. 2x:]
Koft e mrama kjo dashni
Qoft selam kjo zemer ty
Kurr me ty mo kurr
Qysh kem na dikur

2X
E ksaj dashnije le ti del flaka
Se ti mi more krejt çka pata
Inat dhe mall dashuri e radh
Kjo jet si ne perrall
Por ende te mendoj


Ky tekst u dërgua nga Anisa Angelo