A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentrit Osmani
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  8

Gentrit Osmani është këngëtar. Më datë 7 Nëntor 2015, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Falmi Krejt".

Më datë 19 Janar 2018, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Koft E Mrama Kjo Dashni", në bashkëpunim me Kadi.

Më datë 22 Mars 2018, Geti publikon videoklipin "Dashnin Ta Kom Nem", në bashkëpunim me Kadi.

Më datë 25 Qershor 2018, Geti publikon videoklipin "Pa Ty Katastrof Krejt", në bashkëpunim me Kadi.

Më datë 8 Shtator 2018, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "Cfar Dashnie", në bashkëpunim me Qendrim Pllana.

Më datë 8 Janar 2019, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "8", në bashkëpunim me Shajnin.

Më datë 20 Prill 2019, Geti publikon videoklipin "Kismeti Jem", në bashkëpunim me Kadin. Teksti i këngës u shkrua nga Shkelqim Hoti. Produksioni audio u realizua nga Lyric Master.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera