A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentrit Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Gentrit Osmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 7 Nëntor 2015, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Falmi Krejt". Më datë 19 Janar 2018, Gentrit Osmani publikon videoklipin "Koft E Mrama Kjo Dashni", në bashkëpunim me Kadi. Më datë 22 Mars 2018, Geti publikon videoklipin "Dashnin Ta Kom Nem", në bashkëpunim me Kadi. Më datë 25 Qershor 2018, Geti publikon videoklipin "Pa Ty Katastrof Krejt", në bashkëpunim me Kadi. Më datë 8 Shtator 2018, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gramos Shabani

Kastriot Krasniqi

Fati Krasniqi

Rexh Cenaj

Fidan Gashi

Veton Mushkolaj

Visar Rama

Elion Krasniqi

Burim Muciqi

Mergim Koroshi


Tags: Gentrit Osmani, Geti Osmani, Geti

Krijo Një Kartolinë