A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Gentinikqi është një shkrimtar. Gentian nikqi (Genti), qe ne mosh te re arti qe e adhuronte me se shumti ka qene muzika, disa kenge te tij mund ti gjeni edhe ne youtube, pastaj shkolla dhe leximi i metutjeshem ja devijoj pak rrugen duke e quar ne letersi dhe duke u angazhuar me shum per gjerat qe ai inspirohej per ti shkruar si poezit dhe tregimet, tema qe me shumti e perdor ne poezi dhe tregime eshte :Dashuria , ku ne ket tem ai dhuron shum mendime rreth dashuris, historive d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Mehmeti

Perparim Blakaj

Shkelqim Zeka

Bujar Meholli

Kadri Mehmeti

Ardit Mehmetaj

Azem Deliu

Mahir Ademi

Romario Xhaferri

Besart Ramiz Tafaj


Tags: Gentinikqi

Krijo Një Kartolinë