A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentian Dervishi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Zall-Dardhë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gentian Dervishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 17 Maj 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Endrrave U Japim Jet". Më datë 9 Korrik 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Heshtja Vret", në bashkëpunim me Ilva Puci. Më datë 13 Gusht 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "A E Din". Më datë 10 Dhjetor 2018, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Dibrane". Më datë 10 Qershor 2019, Gentian Dervishi publikon videoklipin "Balade". Më datë 16 Korrik 2019, Gen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luis Prendi

Qemal Kadriu

Artim Shyti

Asman Hoti

Besim Lokaj

Shaban Krasniqi

Hagji Gjugja

Hysni Gashi

Mehmet Gashi

Shpetim Jakupi


Tags: Gentian Dervishi

Krijo Një Kartolinë