A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gent Pjetri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gent Pjetri është një këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Gent Pjetri merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Brezi I Djegur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Glenis Dume

Fred Delaj

Endrit Shani

Zaim Hasrama

Agron Llakaj

Elis Nova

Naim Hoti

Julian Mustafa

Arjan Toci

Ardian Qokaj


Tags: Gent Pjetri, Genti Pjetri, Doktori, Doktorri, Fiks Fare

Krijo Një Kartolinë