A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ganimete Asllani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ganimete Asllani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në Qershor 2007, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Kenge Gurbeti". Në vitin 1990, Ganimete Asllani publikon albumin "Kosove Kollanngjeshe". Në vitin 2003, Ganimete Asllani publikon albumin "Për Një Dasëm Pret Konaku". Në Qershor 2008, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Per Ty Jetoj". Në Qershor 2009, Ganimete Asllani merr pjesë në Polifest 2009 me këngën "Veq Nje Dite". Më datë 10 Mars 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Interesi (2014)

Për Një Dasëm Pret Konaku (2003)

Kosove Kollanngjeshe (1990)


» Dërgo Një Këngë »

M'ke Pas Thanë...


Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Shkreli

Hazir Qelaj

Vllaznim Sinani (Caki)

Nehat Ferati

Hamez Llapqeva

Luan Krasniqi

Florent Nushi

Bajram Gigolli

Xhavit Vitia

Visar Peja


Tags: Ganimete Asllani

Krijo Një Kartolinë