A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: G-Man është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shtator 2017, G-Man publikon videoklipin "Gentelman". Më datë 28 Nëntor 2018, G Man publikon videoklipin "Shqipe". Më datë 10 Qershor 2019, G Man publikon videoklipin "Boss"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

Ralien

Flow

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Diti-G


Tags: G-Man, G Man

Krijo Një Kartolinë