A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Frensi Revania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  37
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Frensi Revania është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së Frensit. Ajo është angazhuar në shumë aktivitete muzikore si këngëtare si dhe si organizuese te të gjitha aktivitetet artistike të shkollës së saj. Frensit krahas pasionit të madh për muzikën, i pëlqen dhe stilimi e dizenjimi. Ajo është përherë e angazhuar me diçka dhe i pëlqen të jetë gjithmonë kreative. Në vitin 2018, Frensi Revania merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Martina Serreqi

Mei Dallashi

Amela Buzi

Sara Bajraktari

Einxher Qose

Ëmbla Elezi

Klaudia Thartori

Alisia Bajrami

Patris Kacurri

Olivja Jaupaj


Tags: Frensi Revania

Frensi Revania në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë