A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florida Meshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Florida Meshi është një këngëtare e njohur. Kënga tashmë është pjesa më e bukur e jetës së saj. Pa ‘të nuk mund të rri asnjë çast. E bukur, energjike, seksi dhe me shumë adrenalinë. Kjo është Florida, këngëtarja shqiptare e cila po korr sukses në fushën e muzikës te vendit tonë. Florida Meshi është një nga këngëtaret më simpatike dhe madhështore të skenave tona, e cila përherë di të vijë ndryshe dhe të befasojë publikun. Ajo është një ndër femrat më të bukura për tu marrë shembull në stil,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Milex

Zana Ahmetgjekaj

Eriselda Aliaj

Sadbere Mehmeti

Mimoza Mazreku

Kaltrina Molliqaj

Blerina Shera

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Fjolla Krasniqi

Megi Laska


Tags: Florida Meshi

Krijo Një Kartolinë