A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Floricienta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Floricienta është një këngëtare e huaj e njohur. Floricienta është një telenovelë argjentinase e Cris Morena Group. Në Kosovë është transmetuar në kanalin KTV, ndërsa në Shqipëri transmetohej ne kanalin Shijak Tv. Florensia është protagonistja e serialit. Ajo është 19 vjeç, nje vajze e varfer por me shume endrra. Gjithmone e shkathet dhe e gezuar. Jeta e saj ndryshon kur takon Federico Fritzenwalden, djalin e madh te nje famlijeje shume te pasur prinderit e te cilit kane vdekur ne nje aksident....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


  • Hitet e fundit:

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Klara Jazbec

Teodora

Vicky Chase

Esra Kahraman

Nikisha Reyes-Pile

Lorena Rojas

Emina Sandal

Gökçe Kırgız

Sezen Aksu

Ana Isabelle


Tags: Floricienta, Florencia Bertotti, Florencia Fazzarino, Santillán Valente

Krijo Një Kartolinë