A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florian Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1502
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Florian Beqiri është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ylli i vogel, i quajtur Florian Beqiri dhe i thirrur Floriani i vogel eshte nje nga kengetret adoleshente me te famshem te Shqiperise,Kosoves e sigurisht Maqedonise.Hobi i tij eshte muzika.Qe nga mosha 5 vjecare ai ka nisur te kendoje.Florian Beqiri jeton ne Shkup. Eshte femija me i vogel ne antaret e shtepise. Ka edhe dy vllezer me te medhenj te cilet gjithashtu kendojne. Ata jane Iliriani dhe Sadiku. Ata mundohen per me te miren per vllackon e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Mamaqi

Naim Krasniqi

Ardit Gjebrea

Redon Makashi

Olen Cesari

Aleksandër Gjoka

D.U.D.A.

Avni Mula

Shpat Kasapi

Luan Zhegu


Tags: Florian Beqiri, Floriani I Vogel, Floriani Vogel

Florian Beqiri në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë