A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florian Tufallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Florian Tufallari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Korrik 2015, Florian Tufallari publikon videoklipin "Shpirti Im". Më datë 27 Janar 2018, Florian Tufallari publikon videoklipin "Ku Je". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi. Më datë 27 Mars 2018, Florian Tufallari publikon videoklipin "Te Du O Zemer". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Më datë 7 Shtator...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Rrenja

Ylber Franca

Shpetim Franca

Mentor Kollari

Redioni

Fonci Nomja

Mandi Xhambazi

Enver Ahmeti

Astrit Tirona

Xhevdeti


Tags: Florian Tufallari

Florian Tufallari në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë