A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori ABG

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
Flori ABG është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

5kinny

Andi AD

THUG1

Redrum

Bardhi Idrizi

Arjan Rrahmani

ELAI

Jetmir Salihu

Flame

ANI (RapBoy)


Tags: Florian Sinani, Flori, Abg, Flori Abg

Krijo Një Kartolinë