A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flakron Voca

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flakron Voca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Gusht 2014, Flakron publikon videoklipin "Haide Sonte", në bashkëpunim me Albina. Në vitin 2017, Flakron Voca merr pjesë në Albanian Star 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Isenaj

Mel Duraku

Arsen Mani

Lindi Baksi

Omar

Novi

Vesel Kryeziu

Naim Smakolli (Nimi)

Misol Fasa

Arben Kernaja


Tags: Flakron Voca, Flakron

Krijo Një Kartolinë