A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorentin Dore

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Fjorentin Dore është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 15 Maj 2019, Fjorentin Dore publikon videoklipin "Do Jetoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lucky Voice

Mardi

Sokol Musaj

Kliton Roci

Ahmed Emurllai

Armend Fejzullahu

Ermal Ponoci

Ylli Shaqiri

Fisnik Berisha

Skerdi (Top Fest)


Tags: Fjorentin Dore

Krijo Një Kartolinë