A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorela Forde

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Fjorela Forde është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Shkurt 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Shën Valentini". Më datë 19 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Vetëm Ti". Më datë 28 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Zemra". Më datë 13 Korrik 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Ciganja". Më datë 23 Nëntor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Lagem Po Nuk Tretem". Më datë 20 Prill 2019, Fjorela Forde publikon videoklipin "Te Kam...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Tufa

Engji Luma

Elhame Ahmetaj Guhelli

Sanije Behrami

Mevlyde Mehmeti

Erlinda Balaj

Arjeta Krasniqi

Mirjeta Tershana

Marigona Ballabani

Genta Beqiri


Tags: Fjorela Forde

Krijo Një Kartolinë