A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjoralba Ponari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Fjoralba Ponari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Fjoralba Ponari merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Fjoralba Ponari

Krijo Një Kartolinë