A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Filonid Aliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Filonid Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Më datë 12 Maj 2019, Filonid Aliu publikon videoklipin "Kështu Siç Je"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

00 Genti

Flamur Cana

Jetmir Banishta

Hermes

Ardi (Ardian Hasaj)

Pellumb Elmazi

Bigg V

Enis Potoku

Verim Zendeli

Arjan Effecti


Tags: Filonid Aliu, Nidi Aliu, Filonid & Band

Krijo Një Kartolinë